Huis voor € 286.500

Bloesemstraat 19, 3840 Borgloon
Ontdek deze twee nieuwbouwwoningen, rustig gelegen in een aangename woonwijk en toch pal in het centrum van Borgloon. Dankzij deze uitzonderlijke ligging bevinden alle dagelijkse voorzieningen zich op wandelafstand: supermarkten, scholen, apotheek, openbaar vervoer en gezellige horecazaken zijn steeds dichtbij. De woningen worden opgetrokken in een stijlvolle landelijke bouwstijl met zadeldak. Met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 172 m² bieden beide woningen volop ruimte voor gezinnen of wie graag royaal woont. Binnenin voorzien de woningen drie ruime slaapkamers, aangevuld met een volledige zolderverdieping die nog tal van mogelijkheden biedt. Of u nu extra slaapkamers, een hobbyruimte of thuiskantoor wenst te creëren. Lot 2 beschikt over een perceeloppervlakte van 3a69ca. Daarnaast is de woning voorzien van een regenwaterput van 5.000 liter en voldoende ruimte om twee wagens te parkeren bij de woning. De woningen worden casco afgewerkt (ruwbouw wind- en waterdicht) volgens lastenboek, wat u als koper de unieke kans biedt om de verdere afwerking volledig naar eigen smaak, stijl en budget te realiseren. Kortom, deze nieuwbouwwoningen combineren een rustige ligging, een centrale locatie en ruime woonoppervlaktes. Een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een nieuwbouwproject met potentieel op een toplocatie in Borgloon. Contacteer ons snel op het nummer 011/98.88.98 of via info@dewoonmakers.be.
3 slaapkamer(s)
1 badkamer
EPC: 10 kWh/m2/jaar
172 m² woonopp.
369,18 m² grondopp.

Prijs
€ 286.500
Grondwaarde
€ 103.000
Constructiewaarde
€ 183.500
BTW
€ 38.535
Registratiekosten
€ 12.360
Totale prijs
€ 337.395

Totale opp. grond
369,18 m²
Bewoonbare opp.
172 m²

Indeling

Gelijkvloers

Keuken
Woonkamer
Berging
3x Slaapkamer
Badkamer
2x Toilet
Zolder

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
G(ebouw)-score info
0
P(erceel)-score info
A
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

EPC
10 kWh/m2/jaar
Label
epc waarde a

Downloads

Ik wens meer informatie

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.