In de Tichelrijstraat in Sint-Truiden bevindt zich dit modern en instapklaar appartement op de derde verdieping. Deze aangename woonst combineert ruimte, licht en comfort met een praktische indeling, ideaal voor wie rustig en toch centraal wil wonen.
Bij het binnenkomen valt meteen de lichtrijke leefruimte op, die dankzij de grote raampartijen een aangenaam en open gevoel biedt. De moderne afwerking zorgt voor een hedendaagse uitstraling en een warme woonbeleving. De open keuken sluit mooi aan op de leefruimte en is volledig uitgerust voor dagelijks gebruik. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het gezellige terras, waar het heerlijk vertoeven is.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers en een verzorgde badkamer. Een extra troef is de videverdieping, waar zich een bureau bevindt. Deze ruimte is ideaal voor thuiswerk, studie of een rustige hobbyruimte, en maakt van dit appartement een zeer veelzijdige woonst.
De woning is volledig instapklaar en modern afgewerkt, waardoor u onmiddellijk kan verhuizen zonder bijkomende werken. Indien gewenst kunnen de aanwezige meubels bovendien worden overgenomen, wat een extra voordeel biedt voor wie snel en zonder zorgen wil intrekken.
Daarnaast beschikt elk appartement over een private berging in de kelder, wat zorgt voor extra opslagruimte. Er is ook de mogelijkheid om een parkeerplaats te huren, wat het wooncomfort nog verder verhoogt.
Dankzij de gunstige ligging in Sint-Truiden bevinden winkels, scholen, openbaar vervoer en het stadscentrum zich op korte afstand. Dit appartement biedt zo een ideale combinatie van rustig wonen, modern comfort en een uitstekende bereikbaarheid.
Kosten plaatsbeschrijving in-en uittrede incl. BTW €296.14
Huurprijs: €980 per maand
Huurwaarborg: €2940
Algemene kosten: €60 per maand
Optie huur parkeerplaats €75 per maand
Beschikbaar vanaf: onmiddellijk
Bent u gecharmeerd door dit appartement? Contacteer ons dan snel op het nummer 011/98.88.98 of via info@dewoonmakers.be.
De vermelde oppervlaktes zijn indicatief. De Woonmakers kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de door haar verstrekte gegevens.
Kosten plaatsbeschrijving in-en uittrede incl. BTW €296.14
Huurprijs: €980 per maand
Huurwaarborg: €2940
Algemene kosten: €60 per maand
Optie huur parkeerplaats €75 per maand
Beschikbaar vanaf: onmiddellijk
EPC: 86,87 kWh/m2/jaar
Kenmerken
Vertegenwoordiger
| Naam |
Guy Briesen
|
Bebouwing
| Verdieping |
3
|
| Bouwjaar |
2018
|
| Lift |
Neen
|
Financiële info
| Prijs |
€ 980
|
Oppervlaktes en afmetingen
| Bewoonbare opp. |
78,91 m²
|
Indeling
Gelijkvloers
| 2x Slaapkamer |
|
| Badkamer |
|
| Terras |
|
| Berging |
|
| Parkeerplaats |
|
Ruimtelijke ordening
| Stedenbouwkundige bestemming |
Niet ingegeven
|
| Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding |
Niet ingegeven
|
| Bouwvergunning |
Niet ingegeven
|
| Verkavelingsvergunning |
Niet ingegeven
|
| Voorkooprecht |
Niet ingegeven
|
| Beschermd erfgoed |
Niet ingegeven
|
| Renovatieplicht |
Niet ingegeven
|
EPC gegevens
| EPC |
86,87 kWh/m2/jaar
|
| Label |
|